Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Uszkodzonych

Nie każde auto uszkodzone musi nie działać. Czasem brak koła to jeden czynnik powodujący uszkodzenie, ale wystarczy to koło założyć i auto jedzie dalej. Skup aut uszkodzonych to lider pod względem skupu tego rodzaju aut. Obiecujemy, że lepszej oferty niż u nas nie spotkasz nigdzie. Jesteśmy bezkonkurencyjnym liderem w skupie aut na terenie całej Polski a wkrótce może nawet i Europy. Czujemy, że naszym zadaniem jest, by każdy klient sprzedając nam swój pojazd wiedział, że robi słuszną decyzje i żeby rzeczywiście tak było! Oferujemy w pełni bezpłatny dojazd do klienta, a także wycenę pojazdu. A także dojazd i wycenę on-line co jest w jakiś sposób nowością na rynku skupów. Fachowa, miła obsługa na porządku dziennym oraz zero problem z wypłacalnością. Pracując z nami możesz jedynie zyskać, potwierdzi to tysiące klientów. Liczy się dla nas przede wszystkich zadowolenie sprzedającego dzięki czemu zaskarbiliśmy sobie ich tak wielu. Chcemy, aby działalność naszego skupu była mało skomplikowana i wygodna dla sprzedającego, dlatego wszystkie papiery my wypisujemy bez konieczności dręczenia klientów. Każdy zadowolony klient, przy możliwej okazji wraca do nas, bo wie, że z nami dobije uczciwego targu. Zapłacimy za Wasz samochód rzetelną i odpowiednią cenę realnej wartości auta. Jeśli nie wiesz, ile to może być skorzystaj z naszej oferty. Oszacujemy twój pojazd najdokładniej jak potrafimy, a wiemy, że potrafimy ponieważ posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny. Nie akceptujemy u nas tak zwanej „fuszerki", a już na pewno nie oszustwa. Każda nasza transakcja przeprowadzana jest uczciwie, nawet tego samego dnia, co wycena auta. Jeśli chcesz wiedzieć ile orientacyjnie wart jest twój samochód. Prześlij na nasz e-mail zdjęcia swojego auta a nasi pracownicy zadbają o relatywną wycenę. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut uszkodzonych, ponieważ tylko u nas macie Państwo gwarancję, że sprzedacie swój samochód za odpowiednią cenę.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice