Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Lancia

Skup lancia odkupi samochód od każdego klienta, który zechce wystawić go na sprzedaż. Dla nas każdy samochód jest warty uwagi, co sprawia że mamy ogromne zainteresowanie naszym skupem. Wygodne dla klienta zasady, to również jeden z wielu atutów naszej firmy. Zajmujemy się skupowaniem wartościowych aut już od pewnego czasu, wiemy jak ciężko jest nieraz sprzedać mniej przeciętny samochód. Najlepszym wyjściem wówczas będzie odwiedzić taki skup jak nasz, który zaoferuje najwyższe ceny ca Twój używany samochód. Gdy wystawiasz auto na aukcji, czy nawet rozmieszczasz ogłoszenia w sieci lub na mieście, musisz się liczyć z dużymi ilościami telefonów, pytań i wizyt w celu oględzin auta. Sprzedając samochód w naszych skupie lancia nie będziesz miał, aż tylu zmartwień na głowie. Śmiało mógłbym powiedzieć, że nie będziesz miał żadnych zmartwień, bo nawet wizyta u mechanika w celu sprawdzenia funkcjonalności sprzętu również Ciebie nie interesuje. Wybierając nasz skup, wystarczy że dostarczysz pojazd na miejsce i zabierzesz ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty (jeżeli będziesz chciał dobić targu od razu). Nasi fachowcy sprawdzą stan techniczny samochodu i w zaledwie kilka chwil otrzymasz wycenę auta. Wszystko szybko, sprawnie i bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie. Na tym możesz tylko zyskać, nic nie inwestujesz. Nie musisz robić zdjęć, płacić za umieszczanie ogłoszeń i użerać się z wymagającymi (potencjalnymi warto zaznaczyć) klientami. Wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy i innymi sprawami zostawiasz nam. Pamiętaj, że zawsze możesz wcześniej się z nami skontaktować telefonicznie, albo mailowo w celu ustalenie przypuszczalnej ceny za Twoje auto. Jesteśmy pewni, że nasz skup zaoferuje Ci najwyższe ceny, przekonały się już od tym tysiące polaków, nie tylko z Warszawy, ale i z okolicznych miast jak i wsi. Każdy twierdzi, że w Warszawie jest tylko jeden skup, który potrafi usatysfakcjonować swoich klientów i tym skupem jest Skup lancia! Serdecznie zachęcam do kontaktu z nami!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice