Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Volkswagen

Volkswagen to jedno z najczęściej spotykanych aut na naszych drogach. Wiele ludzi decyduje się na zakup samochodu tej marki ze względu na jego niezawodność. Jak wszystkim jest wiadomo, niemieccy producenci aut słyną z precyzji, dokładności i niezawodności swoich samochodów. Te samochody potrafią służyć latami, bez żadnej naprawy czy wizyty u mechanika. Ale kiedy już przytrafi się jakaś awaria, bardzo często części do takiego auta okazują się być strasznie drogie, co wielu ludzi skłania do sprzedaży samochodu. W sieci można wyszukać wiele skupów aut, jednak nie każdy może zaoferować satysfakcjonujące ceny. W większości są to małe firmy, których po prostu nie stać żeby zapłacić za używane auto wysoką cenę. Nasz skup volkswagen pozwoli Ci zupełnie inaczej spojrzeć na świat. Jako nieliczni, a w Warszawie jako jedyni, możemy zagwarantować Ci najwyższe ceny. Dokonywanie transakcji z nami to czysta przyjemność. Bardzo klarowne zasady pozwalają na czerpanie stu procentowej satysfakcji z dobicia interesu. Ale zapewne zadajesz sobie teraz pytanie, jak to wszystko się odbywa? Otóż wystarczy, że dostarczysz do naszego skupu volkswagen pojazd, który chcesz sprzedać (lub jeżeli nie masz takiej możliwości, my zrobimy to za Ciebie). Następnie nasi specjaliści sprawdzą w jakim stanie jest Twoje auto, przebadają jego funkcjonalność jak i wizualne aspekty. to od tego, oraz od modelu i rocznika samochodu będzie zależała cena końcowa. Jednak warto jest zaznaczyć, że jesteśmy przyjacielsko nastawieni do każdego klienta, dlatego też każdą cenę da się utargować. Następnie, jeżeli już ustalimy kwotę, za którą zdecydujesz się oddać nam swoje auto, przechodzimy to bardziej formalnej części - czyli spisania odpowiedniej umowy. Tutaj niczym nie musisz się też przejmować, bo umowę przygotujemy za Ciebie, później już tylko podpis i gotówka trafia prosto w Twoje ręce (lub na rachunek bankowy - jak tam sobie wybierzesz). Szybkim, sprawnie i z satysfakcją! Jeżeli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu z naszym skupem volkswagen!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice