Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Mitsubishi

Skup mitsubishi wie jak cenne są auta tej marki, dlatego tez potrafi docenić ich posiadaczy. W dzisiejszych czasach mamy bardzo wielki wybór różnych modeli tej marki, co pozwala nam dobierać samochód według własnych wymagań. Posiadacze tych samochodów wiedzą doskonale z czego słynie marka Mitsubishi, kochają je nie tylko ze względu na nietuzinkowy wygląd, który przyciąga wzrok każdego, ale także za niezwykła moc jaką te auta posiadają. My również potrafimy to docenić i dlatego oferujemy najwyższe stawki za każdy model tej marki. Nasz firma zajmuje się skupowaniem aut już od wieli lat, co sprawiło że zakupiliśmy już na prawdę wiele modeli tej marki, ale i nie tylko tej. Każdego dnia zgłasza się do nas coraz to więcej nowych klientów, którzy szukają kupca na swój stary, używany samochód. Wielu z nich chcę sprzedać auto po najwyższej możliwej cenie, żeby móc dołożyć coś od siebie i kupić jeszcze nowszy model. My posiadamy ogromne doświadczenie, wiemy jak cenne są niektóre marki, dlatego też potrafimy szybko oszacować rzeczywistą wartość danego samochodu. Skup mitsubishi, taki jak nasz jest tylko jeden w całej Warszawie, swoimi cenami, profesjonalizmem i ogromnym doświadczeniem położyliśmy konkurencję na łopatki. Wiele klientów z samej Warszawy, albo okolic zgłasza się do nas poprzez e-mail z prośbą o wstępną wycenę ich auta. Bardzo często już na podstawie przesłanych przez potencjalnego klienta zdjęć możemy wyceń samochód. Wówczas jeżeli wstępna oferta jest już przekonywująca dla kontrahenta, to przyjeżdżamy na miejsce, lub jeżeli klient woli może przywieźć auto do naszego skupu. Mając samochód blisko, możemy sprawdzić jego stan techniczny, co trwa zaledwie kilkanaście minut. Po tych oględzinach przedstawiamy już pewną, konkretną ofertę, która jeżeli klientowi odpowiada zaczyna stanowić już wstępną umowę do transakcji. Jeżeli obie strony są zgodne co do sumy, zostaje sporządzona umowa sprzedaży, a następnie zależnie od wybranego sposobu płatności, klient otrzymuje zapłatę. Wszystko szybko, sprawnie i bez zbędnych kombinacji!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice