Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Zabytkowych

Auta zabytkowe proszę Państwa to nie są tanie modele. Nie są tanie, ale za to są wielce pożądane. Zastanawiacie się zapewne, ile możecie dostać za wasz samochód? Jeśli jesteś zainteresowany nasza firmą gwarantujemy ci darmową wycenę twojego auta, na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przyjazd naszego pracownika do Was zupełnie za darmo, wyceni wasze auto zwracając uwagę na stan techniczny, stan wizualny oraz rocznik samochodu. Drugim sposobem jest możliwość on-line, czyli wysłanie do nas wiadomości e-mail ze zdjęciami swojego samochodu a nasz pracownik w mgnieniu oka dokona orientacyjnej wyceny samochodu na podstawie samego wyglądu. Każdy zabytkowy pojazd musi przejść badania techniczne tylko raz i dzięki naszym diagnostom to może być łatwe, a dzięki temu skupimy samochód bardzo szybko. Jesteśmy ludźmi kulturalnymi i wykonującymi swoją prace z pasją. Zawsze dążymy do kompromisu cieszącego obie strony, bo chcemy aby każda ze stron była zachwycona współpracą. Gwarantujemy zupełnie bezpłatny dojazd do klienta z uwagi na jego cenny czas i jego kieszeń. Nasz pracownik przyjedzie lada moment i wyceni Wasze auto zwracając uwagę na stan wizualny, stan techniczny, datę produkcji oraz przebieg auta co jest bardzo ważne w przypadku aut zabytkowych. Tysiące naszych klientów chwalą nas za pełen profesjonalizm i odpowiedzialne podejście. Od początku kontaktu do podpisania umowy. Jeśli już przy tym jesteśmy, formalności, i roboty papierkowe, ograniczamy do minimum specjalnie dla wygody klienta. To samo tyczy się pieniędzy. Nasza konkurencja działa w taki sposób, że pieniądze wypłacają na konto po kilku dniach. My dokonujemy wpłaty na konto, albo gotówkę w ten sam dzień! Dla nas poszanowanie klienta to idea z którą codziennie się budzimy, dlatego wybierając nasz skup macie Państwo pełną gwarancję zadowolenia. My jesteśmy tego pewni i Państwo potem już też będziecie. Dla nas to duma, że tak wielu klientów do nas codziennie dzwoni i pyta o różne rzeczy. Państwa też serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ to jedyny sposób aby się czegoś dowiedzieć. Serdecznie do nas zapraszamy!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice