Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Amerykańskich

Auta amerykańskie to piękne wozy, co prawda lubią dużo palić, jednak posiadając je możemy wzbudzić szacunek u sąsiadów. Często jednak sprowadzamy takie samochody i decydujemy się na ich sprzedaż, dlatego nasz skup aut amerykańskich powinien być dla Państwa najlepszym wyjściem. Wiemy, że klient jest najważniejszy i to dzięki Niemu możemy się dalej rozwijać, i mieć dobrą opinię wśród znajomych klienta, który skorzystał kiedyś z naszych usług. Gwarantujemy wysokie ceny za samochody używane. Nie żerujemy na niewiedzy klientów, którzy niejednokrotnie dają się oszukać innym skupom sprzedając swoje samochody za bezcen. Niestety, ale taka jest rzeczywistość i aby być uczciwym trzeba pracować dwa razy ciężej niż inni. Zadowolenie naszych klientów wynika z tego, iż oferujemy najwyższe oferty za odkupowane samochody. Dlaczego oferujemy wysokie ceny za samochody? Obraliśmy taką taktykę, aby oferować wyższe ceny niż inne skupy, ponieważ wolimy mieć więcej zadowolonych klientów, którzy zareklamują naszą firmę znajomym i rodzinie, a oni natomiast dalej i tak w kółko. Pisanie o tym pewnie nie jest na miejscu, ale takie są realia skupów i trzeba być maksymalnie szczerym z każdym klientem. Samochody amerykańskie są piękne, ale dość kosztowne co może być kłopotem podczas sprzedaży na aukcji internetowej. Nasz skup to jednak nie aukcja i my odkupimy każde auto za rozsądną dla obydwu stron cenę. Co oferujemy? W naszej ofercie znajdziecie Państwo całkowicie darmowy dojazd do klienta własnym transportem, gdzie kilometry Nas dzielące nie wpływają w żaden sposób na wycenę Waszego auta. Możecie skorzystać również z darmowej wyceny Państwa samochodu, która odbywa się w sposób profesjonalny. Wycena jest realnym odzwierciedleniem faktycznej wartości pojazdu ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do diagnostyki, który jest bardzo drogi i dzięki temu skuteczny. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut amerykańskich, ponieważ jak już wejdziecie to szybko nie wyjdziecie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice